Čtení v kostele
Čtení v kostele.
Čtení v kostele.
Pěvecký sbor SENZABAND ze Základní umělecké školy ve Frenštátě pod Radhoštěm je ve svém plném počtu více než stohlavý ansámbl malých i větších dětí, které spojuje láska ke zpěvu a hudbě. V loňském školním roce oslavil dvacáté výročí od svého založení. Z původních 15 členů se několikanásobně rozrostl a v současné době zkouší už celkem ve 3 skupinách podle věku dětí. Nejmenší děti zpívají v Malém Senzabandu, nejstarší zpěváci zkouší ve Velkém Senzabandu. První adventní neděli vystoupí s vánočně laděným repertoárem v počtu cca 20 dětí ze starších oddělení.
Rodinné bohoslužby „Pojďme spolu do Betléma“ s nadílkou pro děti,
káže sestra Ráchel Polohová
Sousedská „půlnoční“ bohoslužba,
káže sestra Ráchel Polohová
Bohoslužba na 1. svátek vánoční,
káže bratr farář Marek Říčan, bohoslužba s večeří Páně
Pašijové bohoslužebné pásmo - evangelijní biblické texty a meditace Michela Quiosta Modlitby na křížové cestě s hudebním doprovodem skupiny S.R.O. z Frýdlantu nad Ostravicí.
Zveme vás na koncert Tomáše Najbrta,
českého skladatele a multiinstrumentalisty se zaměřením na historické strunné nástroje.